Pripravnik u reviziji

18 siječnja 2023

Location:
Job Title *::
Reference:
Contact: Hrvoje Stipić

BDO Croatia d.o.o. je peta revizorska i konzultantska tvrtka u zemlji te ima 30 godina iskustva u pružanju profesionalnih usluga.

BDO Croatia d.o.o. je dio internacionalne mreže BDO International. BDO International sa više od 97 tisuća zaposlenika koji posluju u 167 zemalja svijeta unutar preko 1,700 ureda i ostvaruju 11 milijarde dolara prihoda godišnje spada u jedne od najvećih revizorskih i konzultantskih tvrtka u svijetu.

BDO Croatia d.o.o. je dio BDO Grupacije koju čine uredi u Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini, Albaniji i Kosovu. BDO Grupacija u regiji ima više od 100 zaposlenih i pruža usluge više od 500 klijenata. S gotovo 60 profesionalaca koji rade u okviru multidisciplinarnih timova, uz koordinaciju partnera certificiranih od strane stručnih međunarodnih i lokalnih tijela, nudimo cijeli niz revizije i konzultantskih usluga.

Poseban naglasak tvrtka stavlja na svoje zaposlenike te neprestano ulaže u edukaciju i njihov profesionalni razvoj. Tvrtka nastoji osigurati uvjete za svoje zaposlenike koji će osigurati njihov dugoročni razvoj i rast unutar tvrtke.

BDO Croatia d.o.o. zbog povećanja obima posla zapošljava osobe za radna mjesta:

Pripravnik u reviziji (m/ž) u našem uredu u Rijeci i
Pripravnik u reviziji (m/ž) u našem uredu u Splitu.

Opis radnog mjesta i odgovornosti:

  • revizija i uvid u financijske izvještaje, revizija klijentima iz različitih industrija,
  • osiguranje kvalitete rada i pridržavanja procedura te profesionalnih standarda uz ažurno dokumentiranje radne dokumentacije,
  • profesionalna komunikacija s klijentima,
  • poštivanje unaprijed dogovorenih rokova,
  • stjecanje sposobnosti samostalnog obavljanja radnih zadataka uz razumijevanje revizije,
  • rad u multidisciplinarnim timovima pod stručnim vodstvom više pojedinaca,
  • izvještavanje nadzornika o statusu dodijeljenog posla,
  • razumijevanje i praćenje politika i procedura na radnom mjestu,
  • spremnost na putovanja u skladu sa zahtjevima klijenta i drugim poslovima (lokalno i međunarodno).

Uvjeti

  • VSS - Ekonomski fakultet, smjer računovodstvo i financije,
  • relevantno radno iskustvo u reviziji ili računovodstvu nije uvjet, ali je poželjno,
  • poznavanje MSFI/HSFI, MrevS-a, računovodstvenih i poreznih propisa,
  • sistematičnost, analitičnost, dosljednost,
  • sposobnost rada u timu, entuzijazam i proaktivnost,
  • želja za kontinuiranom profesionalnom edukacijom,
  • etičnost u radu i visoka razina osobne odgovornosti,
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • poznavanje rada na računalu (revizijski alati, Microsoft Office, web alati),
  • aktivan vozač,
  • uvjerenje/potvrda o nekažnjavanju.

Nudimo

  • rad na projektima s klijentima iz različitih sektora gospodarstva,
  • rad u dinamičnom i izazovnom okruženju,
  • podrška, edukacija i povratne informacije od starijih revizora,
  • kontinuirane interne i eksterne edukacije,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrađivanje sukladno osobnom zalaganju,
  • fleksibilno radno vrijeme.

Ukoliko se pronalazite u navedenim kriterijima, prijavite se već danas.

BDO nastoji postići ravnotežu u životu svakog pojedinca koji odluči razvijati svoju karijeru kod nas. Potičemo naše zaposlenike na rast, pripremamo ih na pružanje vrhunskih usluga našim klijentima, a istovremeno dopuštamo da izgrade svoju karijeru bez žrtvovanja osobnih prioriteta. Iako će se od Vas ponekad zahtijevati da napravite korak više u profesionalnom svijetu, pomoći ćemo Vam da postignete balans te da tako Vaši prioriteti i privatan život – ne pate!

Pridružite se BDO timu!